Home

juhovýchodnej chrobák sobota slovensko jordansko futbal divokosť búrka vyburcovať

Slovensko v druhom polčase vstalo z mŕtvych a jasne zdolalo Jordánsko

Igor Žofčák - Vćera Slovensko porazilo v priateľskom zápase Jordánsko 5-1.  Pred zápasov v Baku však tréner Hapal urobil pár zmien! Do Baku nepoletia  Dominik Greif, Lukáš Štetina, Martin Chrien, Samuel Mráz
Igor Žofčák - Vćera Slovensko porazilo v priateľskom zápase Jordánsko 5-1. Pred zápasov v Baku však tréner Hapal urobil pár zmien! Do Baku nepoletia Dominik Greif, Lukáš Štetina, Martin Chrien, Samuel Mráz

Ako Slovensko zdolalo v Trnave Jordánsko 5:1 (VIDEO)

Slovensko – Jordánsko 5:1 | Marián Bazala

Aktualizované: Slovensko po zlepšenom výkone v druhom polčase hladko  porazilo Jordánsko - SITA.sk
Aktualizované: Slovensko po zlepšenom výkone v druhom polčase hladko porazilo Jordánsko - SITA.sk

FUTBAL: Slovensko U19 žien dnes prehralo so Slovinskom v kvalifikácii ME |  SPORTNET
FUTBAL: Slovensko U19 žien dnes prehralo so Slovinskom v kvalifikácii ME | SPORTNET

futbalisti Slovenska | Futbal, Slovensko - Jordánsko | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
futbalisti Slovenska | Futbal, Slovensko - Jordánsko | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Slováci Jordánsko nešetrili: Po zbabranom prvom polčase predviedli gólový  uragán
Slováci Jordánsko nešetrili: Po zbabranom prvom polčase predviedli gólový uragán

Ronaldo ťahá United ako Jordan. Skutočný futbal nie je ako hra FIFA, ukázal  zápas PSG
Ronaldo ťahá United ako Jordan. Skutočný futbal nie je ako hra FIFA, ukázal zápas PSG

Medzištátny prípravný zápas: Slovensko – Jordánsko 5:1 | 7sport.sk

Slovakia national football team - Wikipedia

Slovensko – Jordánsko | Športky.sk

Slovensko - Jordánsko 5:1 (0:1)

Jordánci sa chystali na Slovákov v noci. Cez deň nejedli a nepili -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Jordánci sa chystali na Slovákov v noci. Cez deň nejedli a nepili - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Zostava Slovenska na prípravný zápas proti Jordánsku

Slováci v príprave zdolali v Trnave Jordánsko, Hapal po zápase zúžil káder  | TRNAVSKÝ HLAS
Slováci v príprave zdolali v Trnave Jordánsko, Hapal po zápase zúžil káder | TRNAVSKÝ HLAS

SR A - Tréner súpera VITAL BORKELMANS: Sľúbili sme princovi, že Jordánsko  bude hrať na MS | Slovenský futbalový zväz
SR A - Tréner súpera VITAL BORKELMANS: Sľúbili sme princovi, že Jordánsko bude hrať na MS | Slovenský futbalový zväz

Prípravný zápas: Slovensko - Jordánsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal  naživo!
Prípravný zápas: Slovensko - Jordánsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Football Nike Jordan PSG Strike DC2361 100 - sportzone.sk

Slovensko vs. Jordánsko - Trnava | Události | GoSlovakia

Zápas Slovensko - Jordánsko sme sledovali ONLINE - Reprezentácia - Futbal -  Športweb
Zápas Slovensko - Jordánsko sme sledovali ONLINE - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Haraslín zažiaril s Hamšíkovou „17“ na drese, prvý gól v slovenskom „áčku“  strelili až štyria hráči - SITA.sk
Haraslín zažiaril s Hamšíkovou „17“ na drese, prvý gól v slovenskom „áčku“ strelili až štyria hráči - SITA.sk